top of page

دوره های آموزش عکاسی

 دوره فشرده دوربین شما چگونه کار میکند 

تا بحال دقت کردید که چرا عکسهایتان تیره و تار، ناواضح و یا تاریک و عجیب میشوند؟ این دوره فشرده و جالب مختص کسانی است که تمایل دارند اطلاعات بیشتری در مورد آنچه بر نتیجه تصویر نهایی تاثیر میگذارد کسب کنند

عکاسی ۱ ، دوره مقدماتی 

شما در این دوره همه چیز را از تنظیمات دوربین، ترکیب بندی و نوردهی را فرا خواهیدگرفت. یک دوره مبتدی گسترده برای شما که می خواهید دانش پایه ای در زمینه عکاسی کسب کنید و بنابراین خلاقیت بیشتری داشته باشید.

عکاسی برای والدین در مرخصی، مبتدی 

آیا شما در حال گذراندن مرخصی با نونهال خود هستید و می خواهید از این فرصت استفاده کنید و یاد بگیرید چگونه ازکودک خود عکس های بهتری بگیرید؟ در این دوره شما اصول عکاسی کودک را به همراه فرزند خود که حداکثر ۱۴ ماه میباشد فرا خواهید گرفت.

فیلم و تدوین با آیفون، پیشرفته 

در این دوره بر روی فناوری وامکانات گوشی آیفون ‌خود تمرکز کرده و ‌همچنین با چگونگی بدست آوردن صدای خوب و نور حرفه ایی آشنا میشوید. این دوره به شما کمک می کند فیلمبرداری با تلفن هوشمند خود را به منظور استفاده در شبکه های اجتماعی توسعه دهید. شما همچنین می توانید تکنیک های مهم برش یا همان ادیت و ترانزیشن را فرا بگیرید.

 عکاسی پرتره در استودیو

یک کارگاه آموزشی الهام بخش برای شما که مشتاق هستید در مورد پرتره و نورپردازی در یک آتلیه عکاسی بیشتر بدانید.شما در این دوره، با قسمتهای تکنیکی عکاسی پرتره در استودیو آشنا خواهید شد. اما بیش از هر چیز به چگونگی نور و تاثیر آن در برجسته کردن شخصیت مدل تمرکز خواهیم کرد.

عکاسی ۲ ، دوره متوسط 

برای شما که می خواهید تجربه عکاسی خود را از سطح مبتدی ارتقا داده و به سطح بالاتری برسانید. دوره متوسط به شما در افزایش دانش عکاسی و خلاقیت بیشتر کمک می کند.  شما بعد از این دوره به درک نوینی از عکاسی میرسید و یاد میگیرید که عکس های بهتری خلق کنید.

عکاسی خیابانی 

آیا شما آماده عکاسی خیابانی هستید و دوست دارید به دیگر عکاسان علاقه مند به این ژانر محبوب عکاسی بپیوندید؟ ما شما رو به محیط های مختلف شهری میبریم و به دنبال تعابیر کم و بیش هنری از "روح مکان" میگردیم و آنها را بوسیله‌دوربینمان ثبت میکنیم.

عکاسی برای نوجوانان  

اگر شما بین ۱۰ تا ۱۳ سال سن دارید و علاقه به یادگیری عکاسی و تکنیکهای ابتدایی اما مهم عکاسی هستید، پس این کارگاه یک دوره آموزشی عالی برای شروع است! 

شما در این دوره با استفاده از تکنیک “آزمایش و خطا” و استفاده از تنظیمات دستی دوربین یاد میگیرید که با لذت و خلاقیت بیشتری عکاسی کنید.

عکاسی ۳ ،دوره پیشرفته 

یک دوره پیشرفته عکاسی برای شما که می خواهید تصاویر بهتری خلق کنید و فناوری مورد نیاز خود و چگونگی پیشرفت در عکاسی خود را توسعه دهید و سبک خودتان را در هنر عکاسی پیدا کنید. 

ما در یک آتلیه عکاسی به شما نورپردازی را آموزش خواهیم داد به گونه ایی که شما قادر به ممارست و آزمون و خطا در طول دوره و روی پروژه خود خواهید بود.

فیلم و تدوین با آیفون، مقدماتی 

این دوره مختص افرادیست که میخواهند با iPhone خود فیلم برداری و ویرایش را بیاموزند و بتوانند از صدای خوب و نور حرفه ای بهره مند شوند. شما بواسطه این ورکشاپ تکنیک های مهم برش و انتقال صحیح را یاد خواهید گرفت. این دوره به شما کمک می کند فیلمبرداری خود را برای شبکه های اجتماعی ، بخشهای بازاریابی، وبسایت شخصی و کاری و همچنین YouTube توسعه دهید.

IMG_4212_edited.png
عکاسی برای والدین در مرخصی، پیشرفته

آیا شما در حال گذراندن مرخصی با نونهال خود هستید و می خواهید از این فرصت استفاده کنید و یاد بگیرید چگونه ازکودک خود عکس های بهتری بگیرید؟ در این دوره شما اصول عکاسی کودک را به همراه فرزند خود که حداکثر ۱۴ ماه میباشد فرا خواهید گرفت

_H1D3365Photo Danish Saroee_edited.png
HZ4A7543 5_edited.jpg
IMG_1805 6_edited.jpg
IMG_2482_3_edited.jpg
IMG_7308_edited.jpg
1556147779747_edited.jpg
HZ4A6602 3_edited.jpg
IMG_4209_edited.jpg
HZ4A6861_Photo Danish Saroee_edited.jpg
IMG_4212_edited.png

تماس

علاقه مند به این دوره های آموزشی هستید؟ لطفا از طرق زیر با ما تماس بگیرید.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page